Фарбування залізнодорожніх мостів

Якісні лакофарбові матеріали можуть гарантувати ефективний захист металу на довгі роки! Навіть коли йдеться про такі складні споруди, як мости, фахівці компанії підберуть оптимальні засоби і нададуть кваліфіковану допомогу по ремонту та реставрації мостів.

Роботи на мостах пов’язані з певними ризиками, так як вони виконуються на великій висоті. Тому всі дії щодо обслуговування, включаючи фарбування естакад, повинні проводитись кваліфікованими спеціалістами. Промислові альпіністи нашої компанії пофарбують міст якісно і в оперативні терміни, завдяки значному досвіду проведення робіт на висоті і використання спеціального обладнання. Сучасна система страховки і тросів дозволяє досягати самих важкодоступних і віддалених місць. Наші досвідчені альпіністи, здійснюючи фарбування мостів, правильно підберуть необхідні лакофарбові матеріали та грунти.

Чому своєчасне фарбування мостів таке важливе?

На металеві перекриття будь-якого мосту доводиться величезне навантаження: вплив вологості, постійна вібрація і механічні дії, що руйнують їх. Поява іржі може згубно позначитися на цілісності усієї споруди – саме тому так важливо забезпечити регулярний захист перекриттів і опор від корозії. Саме в такі моменти потрібно проводити ремонт мостів.

Кваліфіковану допомогу з фарбування залізнодорожних мостів можуть надати лише промислові альпіністи. Співробітники нашої компанії оброблять об’єкт навіть в самих важкодоступних місцях – сучасне спорядження дозволяє проводити такі заходи швидко і за приємну ціну по всій Україні, а особливо привабливою пропозиція буде у Львові та Тернополі!

Які матеріали використовуються для фарбування залізничних мостів?

Під час висотних робіт по реставрації мостів прийнято використовувати антикорозійні речовини. Вони легко наносяться і не вимагають значної зачистки поверхні. До їх складу входять хімічні елементи, попереджуючі окислення металу, – навіть в несприятливих погодних умовах таке покриття гарантуватиме цілісність поверхні! Взагалі процес очистки та фарбування складається з:

  • Механічна зачистка поверхні від залишків старої фарби
  • Видалення мазутних залишків
  • Нанесення ґрунтувальної суміші
  • Нанесення фарби

Фарбування мостів : ціна, етапи роботи і інші особливості

Для обробки об’єктів ми використовуємо спеціальні фарби. Такі продукти дозволяють отримати покриття виняткової якості, а також гарантувати довгий термін експлуатації (до 20 років) моста аж до наступного фарбування. Перш ніж почати фарбування металевих елементів моста, ми проводимо ручне або хімічне очищення (можливо також застосування спеціального устаткування). Завдяки цьому, фарба триматиметься довше. Антикорозійні лакофарбові засоби, які використовують фахівці компанії, не просто захищають мости від негативної дії довкілля. Їх головна функція – нейтралізувати процес деформації і руйнування металу, а виконана робота висококласними спеціалістами – запорука довговічної експлуатації!