Фарбування складних металоконструкцій

Захист будь-якої металоконструкції – одна з головних умов, притаманних сучасному будівництву. Вплив агресивного зовнішнього середовища на металеві елементи забудови можливий на усіх етапах: від виготовлення, транспортування і зберігання до експлуатації. Відсутність антикорозійного покриття може призвести до зниження маси, порушень у структурі, погіршенню функціональності і міцності матеріалу. Негативно корозія відбивається і на експлуатаційній безпеці.

Фарбування складних металоконструкцій (м. Львів)

Фарбування металоконструкцій роблять не тільки для того, щоб забезпечити їх естетичний зовнішній вигляд, а й для попередження негативного впливу зовнішніх факторів: різких температурних коливань, хімічних агентів, ультрафіолетового випромінювання, води. Саме вода є найпершим чинником, який провокує розвиток іржі.

У процесі антикорозійної обробки, рекомендовано, особливу увагу приділяти місцям з’єднань, так як вони найбільш схильні до появи іржі.

Зварювання трубопроводу ТМ “Ferrozi” (Львів)

Фарбування металоконструкцій ангару

Фарбування трубопроводу

Етапність робіт

Антикорозійний захист металоконструкцій складається зі:

  • повного очищення поверхонь для кращої в подальшому адгезії з емаллю (видалення вогнищ корозії, старого покриття, пилу, іншого бруду);
  • знежирення;
  • нанесення ґрунтовки;
  • покриття поверхонь емаллю.

Фарбування металевих елементів може припускати застосування двох основних напрямки:

  • робота з матеріалом, який раніше не був пофарбований;
  • ремонтні – для усунення дефектів.

У будь-якому випадку, попередньо (перед фарбуванням) основу ґрунтують, тобто, власне і створюють антикорозійний захист. Часто цей етап спеціалісти називають навіть важливішим за саме фарбування, так як саме якісне ґрунтування забезпечує міцність схоплення емалі з поверхнею.

Види фарб

Сьогодні ефективний захист металевих конструкцій від корозії забезпечується новим різновидом неорганічних цинкових покриттів: тонкий акриловий або поліуретановий склад. Це рідкі лакофарбові матеріали, які вступають в дієву реакцію з металевими основами. В результаті застосування «холодного цинкування» може бути здійснено абсолютно надійний захист від іржі.

Також на етапі фарбування можлива протипожежна обробка металоконструкцій. Для цього використовуються вогнезахисні фарби, що піняться (маркування: R30, R45, R60, R90 – 3-4 група і до R240). Вони унеможливлюють поширення вогню деякий час і захищають саму конструкцію.

В залежності від бюджету і якісних характеристик фарб, вони можуть бути нанесені в один чи два шари. Роботи виконуються за допомогою валика, пензля або спеціальних малярних автоматичних пристроїв.

При обслуговуванні промислових об’єктів, роботи нерідко доводиться виконувати на висоті, і в цьому випадку, найкраще рішення – промисловий альпінізм. Наша компанія пропонує усі послуги з фарбування металоконструкцій у Львові. Досвід роботи наших спеціалістів достатній, щоб в стислі терміни та на відповідному рівні кваліфікації подужати кожне поставлене завдання. Цінова політика компанії дуже гнучка, замовник за прийнятну ціну отримає роботи, що його задовольнять.