Фарбування нафтових резервуарів

У фарбування металоконструкцій включають: автоматне очищення піском, нанесення антикорозійного покриття і фарбування нафтових резервуарів за призначенням (цистерни, ємності).

У промисловості резервуари можуть застосовувати для транспортування нафтогазопродукції, лугів чи кислот, добрив, або ж води. Всі ці середовища є агресивними по відношенню до металу, з якого виготовлені ємкості, через певний час вони можуть зруйнувати структуру заліза. Щоб цього уникнути необхідне періодичне фарбування нафтових резервуарів різного призначення ззовні і всередині.

Фарбування нафтових резервуарів у місті Бахчісарай

Як здійснюється фарбування

Замовник може звернутися до нас у телефонному режимі або на електронну адресу. Далі нами буде направлений фахівець (безкоштовно!), який проведе оцінку об’ємів і складності робіт, розрахує кошторис. Після цього обговоряться строки виконання, територія, на якій будуть здійснюватися роботи і сума оплати.

Спочатку резервуар ззовні і всередині ретельно вимивається спеціальними засобами, щоб видалити рештки нафтопродукції, яка в ньому перебувала. Проводиться автоматизоване очищення піском для зняття старої фарби та іржі. Металеву поверхню знежирюють, обробляють модифікаторами, ґрунтують і фарбують у два шари. За таким же принципом відбувається і фарбування нафтових веж.

Характеристики фарб: обов’язкова стійкість до атмосферного впливу і зовнішньому середовищу, термостійкість. При необхідності використовують фарби, що мають у своєму складі алюмінієву пудру – це потрібно для досягнення ефекту теплового відбиття.

На стадії ґрунтування обов’язковим є антикорозійний захист нафтових резервуарів, за допомогою спеціальних розчинів метал вдається надовго уберегти від іржі. Антикорозійний захист нафтових веж проводять навіть якщо присутня заводська обробка. Окрім цього потрібна протипожежна обробка нафтових резервуарів і веж. У багатьох випадках такі види робіт потребують участі професійних промислових альпіністів.

Фарбування резервуарів у Черкасах

Фарбування резервуарів у м.Сквира

Фарбування резервуарів у м.Біла Церква

Варто зауважити, що фарбуванням нафтових резервуарів і веж займатися нефахівцям дуже небезпечно, роботи пов’язані з ризиком для життя. Потрібне спеціальне спорядження й атестація в промисловому альпінізмі, досвід робіт і знання техніки виконання. Все це може вам гарантувати наша компанія.

Фарбування резервуарів у м.Молочанськ

Фарбування Резервуарів смт.Ольшанка

Фарбування Резервуарів с.Треповка (Кіровоградс.обл.)

Фарбування Резервуарів с.Копистин (Хмельницька обл.)