Фарбування козлових кранів

Наша компанія – це співробітники, які мають достатню кваліфікацію, щоб проводити роботи, які пов’язані з фарбуванням козлових, мостових і портальних кранів. В результаті такої роботи вдається отримати стійке лакофарбове покриття високої якості за рахунок використання відповідних матеріалів і функціональності спеціального обладнання. В розпорядженні компанії є база, яка забезпечує можливість матеріально-технічного супроводу усіх процесів фарбування згаданих кранів без необхідності їх розбирання, незважаючи на вантажопідйомність цих машин.

Фарбування козлових кранів (Львівський локомотиворемонтний завод)

КОЗЛОВІ КРАНИ

Особливості застосування козлових кранів пов’язані з тим, що вони експлуатуються поза приміщеннями, тобто на відкритому повітрі. У зв’язку з цим спостерігається негативний вплив, що виходить від навколишнього середовища, у вигляді дощу, снігу, коливання температур і ін. Все це разом призводить до появи корозії на металі, а його товщина починає стрімко зменшуватися, що стає причиною зниження міцності конструкції в цілому. Це також не кращим чином впливає на рівень безпеки, так як козловий кран є вантажопідйомним обладнанням, що відрізняється масштабністю механізму і тим, що воно використовується для переміщення вантажів великої ваги. Тому характеристики міцності в даному випадку стають дуже важливими.

Щоб виключити виникнення проблем з надійністю конструкції козлового крану, а також іншого обладнання подібного типу, необхідно вчасно проводити фарбування. Таке обслуговування кранів дає можливість встановити бар’єр, що перешкоджає впливу вологи і іншим проявам навколишнього середовища руйнівного характеру. При цьому вантажопідйомна техніка не тільки набуває надійності конструкції, але і естетичного вигляду.

Складність побудови козлових кранів і висота цього обладнання призводить до того, що виникає необхідність застосування спеціального інструментарію і особливих матеріалів для фарбування. Безпосереднє виконання таких складних робіт здійснюється тільки спеціалізованими компаніями з укомплектованим штатом фахівців, професіоналізм яких відповідає поставленим вимогам.

Фарбування козлового крана

Технологія фарбування

На першому етапі фарбування проводяться роботи по очищенню поверхні крана від іржі і залишків старої фарби. Для цього використовують такий підручний інструмент, як різні щітки і скребки, а також знаходять своє застосування спеціальні хімічні складові і електроінструмент. Підсумком цих дій стає повне очищення металевих поверхонь без пропуску складних ділянок і механічних вузлів.

Після цього приступають до так званого знепилюванню поверхні і переходять до антикорозійної обробки, знежирення елементів конструкції, виконаних з металу, і ґрунтування. Фарбування кранів, якi характеризуються як козлові, портальні і мостові, проводиться за рахунок використання особливих ЛФМ. Для нанесення фарби застосовують метод розпилення, домагаючись утворення двох шарів, що є обов’язковим мінімумом. На практиці кількість шарів може бути іншою, тобто більшою. Ці роботи здійснюються з дотриманням температурного режиму, що позбавляє від конденсату.

На крани, експлуатація яких створює серйозну небезпеку, наноситься відповідне позначення з використанням певного кольору, що закріплене Державним стандартом. Лакофарбове покриття, нанесене нашими співробітниками, відрізняється високою якістю, адже ми використовуємо спеціальне обладнання і призначені виключно для таких робіт матеріали.

Ціни на фарбування

Завдяки застосуванню спеціальних матеріалів і техніки досягається високоякісне покриття поверхні. У нас є необхідна матеріально-технічна база для фарбування козлових і мостових кранів будь-якої вантажопідйомності на місці, без демонтажу деталей. При цьому у нас найвигідніші ціни на послуги, що надаються. Для постійних клієнтів ми робимо знижки на роботи.